Bár kétlem hogy jó szemmel néznének rád ha 6-szor odamennél de ha pofátlan vagy simán megteheted, és már 2 pohár is frankó 
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Bár kétlem hogy jó szemmel néznének rád ha 6-szor odamennél de ha pofátlan vagy simán megteheted, és már 2 pohár is frankó 
