28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mégis Call of Duty: Modern Warfare 2 lesz a cím (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

froginator
froginator [167]
Én úgy vagyok vele h a cod 4 ben is van jó fegyó itt van az r700 azzal szoktam pl szerót pucolgatni
creedszl
creedszl [164]
hát szeritnem a 2-nek legalább olyan erős volt a multija mint most a 4-nek.már rég megjelent a 4 de én még mindig a 2-vel toltam...mert simán volt olyan jó és hangulatos mint a 4.sőt mivel én imádtam a rifle only játékokat ezért is táboroztam sokat a 2-ben...a 4 multija nagyon pörgős tud lenni és nagyon darálós...a 2-ben legalább ott volt a rifle ami lelassított és ettől számomra élvezhetőbb volt.jó most se panaszkodom mert ha tudom nyomom a 4-et de ez már egészen más...
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Nem volt olyan ordenáré szar a multija!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Bud2
Bud2 [82]
A CoD 4 akkor miben különbözött olyan hajdenagyon tőle, hogy az meg 10 pontot kapott tőled az adatlapodon?
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Gratulálok a kijelentésedhez, hogy a sorozat legjobb single tagjának titulálod, holott szkriptelt darálda volt az egész, és a fenenagy szabadság ott is kimerült abban, hogy egy saccra 5 négyzetkilóméteres pályán te választottad ki, hogy az 5 ház közül melyikbe mész be. A fizikát itt is kihagyták, a játék durván a korszak standartjai alatt teljesített, mind technika, mind játékmeneti szempontokból. Már akkor is csak az ő manőverük volt a 2003-ban még tökéletesen helytálló módszer, hogy egy adott ponton addig jön az ellenség, amíg el nem érsz egy B pontot.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Lacee86
Lacee86 [226]
Cod2, mint a sorozat legszarabb tagja??!! Játszottál te vele? A Cod5 az tényleg nem annyira jó, bár én azzal is elvoltam azért kicsit. Sztem single részt tekintve a Cod2 a legjobb eddig, multiban meg a 4.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Elég merész kijelentés, tekintve, hogy a sorozat legszarabb tagjait dicsőíted.

Hááát igen, a pénz, a pénz, a pénz, a pénz. Egyikőjüknek sincs még éppen elég, had jöjjön a rókabőr!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

semetka
semetka [18]
Rájöttek, hogy név nélkül semmit nem ér.
Nekem ne mjött be az első rész, sztem ez sem fog.
Maradok a COD2-nél meg a COD5 nél. Ezek még érnek vmit.

Core 2 duo e8400, Gigabyte P35C-DS3R ,2x1GB Kingmax, Gainward 8800GT GS 1024MB

Vissza

Fórumszabályzat