28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
1. A youtube-ra általában nem teszek fel videót illetve más videómegosztó portálra sem. Csak az én oldalamra.

2. Igen az én oldalam. (szerintem a bannerből erősen lehet rá következtetni)

3. Amit te felsoroltál az ingyenes tárhely az enyém fizetős domain névvel.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

adep80
adep80 [101]
Ez a te oldalad?Hogyan csináltad mert én csak az eoldal,mlap és extra honlapra tudok regisztrálni .hu-s tárhelyet nemtudok csinálni!

Cigány kúrva annyukat a fekáknak!

Z-Master
Z-Master [20407]
Íme az SCDA videóm

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vissza

Fórumszabályzat