Azt viszont nem értem hogy lehet, a másodikat ugyanúgy imádtam mint az elsőt!! A harmadik volt ami hát érdekes lett, bár azért azt is élveztem.
Viszont a nagy fanok remélem tolták az első rész kiegszítőjét. Na ha valaki szerint a sima piszok nehéz, akkor arra nehéz lenne jelzőket találni! Kb. egy éve toltam végig őket, és még mindig ugyan olyan jók voltak, és mondom korrekt kihívás is még mindig.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”