28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Commandos 4 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Indigo
Indigo [1282]
Láttam egy-két videót és slussz...

Gratulálok...

Annyira rossz azért nem lett, hogy ne lehessen vele tenni egy próbát.
Gobiakos
Gobiakos [13330]
Úúúúú, a Beyond the Call of Duty is mekkora volt, tényleg! Azt is "kivégeztem".
Amúgy én a 3. részhez hozzá sem nyúltam. Nem mozgatott meg egyáltalán. Láttam egy-két videót és slussz...
VodevilX
VodevilX [11345]
Azt viszont nem értem hogy lehet, a másodikat ugyanúgy imádtam mint az elsőt!! A harmadik volt ami hát érdekes lett, bár azért azt is élveztem.
Viszont a nagy fanok remélem tolták az első rész kiegszítőjét. Na ha valaki szerint a sima piszok nehéz, akkor arra nehéz lenne jelzőket találni! Kb. egy éve toltam végig őket, és még mindig ugyan olyan jók voltak, és mondom korrekt kihívás is még mindig.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Gobiakos
Gobiakos [13330]
Piszok módon örülök ennek a hírnek. Az első rész után én is egyből rákaptam a másodikra, bár az már nem nyújtott akkora élményt, főkent az átszinkronizálások miatt. De az elsőt im ádtam, többször végig is játszottam! Uh, 4. rész régi köntösben...

Vissza

Fórumszabályzat