"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Commandos 4 (Hírek)
Desperados 2 nekem abszolút nem jött be. Az első részét nagyon szerettem, elég jól visszaadta a Commandos játékélményét és nehézségét is, csak western környezetbe bújtatva. Viszont a 2. rész a 3D-esítéssel együtt nekem nagyon nem nyerte el a tetszésem, az első pályát sem volt türelmem végigjátszani, ment neki az uninstall...
Az elsőt imádtam. A kiegészítő bitang nehéz volt, de imádtam. A második részt - ami szerintem túl könnyű lett azáltal, hogy bármikor tudtunk fegyverhez és lőszerhez jutni - azt is imádtam. Bár sajnáltam, hogy a Green Beret csalija, ami nélkül nem lehetett meglenni az első részben, itt mellékvágányra került, be se kapcsoltam, és sokszor kidobtam, hogy ne fogja a helyet a zsákban. De a sztori a küldetések és a grafika lenyűgöző volt.
A harmadikat nagyon vártam, elkezdtem és csalódtam. Amikor lebújtam az elején egy falmögé, hogy akkor most kitapasztalom, hogy járőrőznek a németek, azok öt perc után fogták magukat és véletlenyszerű irányba szétsprinteltek és minden emberemet lelőtték, akik addig fedezékben voltak. Na jó, mondom, ez így már nem OK, ez így már nem Commandos.
Az FPS-es verzió kimaradt.
A negyedik kapcsán, hogy visszatérnek az első két rész játékmenetéhez ez remek hír! hajrá. De ne feledjük, hogy 2009 van és lesz vagy 2011, mire megjelenik. Azért egy Desperados2-szerű motort berakhatnának alá. Azt imádtam. Volt benne 3ps is, meg távoli, izometrikus-szerű, csak 360 fokban forgatható: http://www.youtube.com/watch?v=f70EJQdCNZ0
A harmadikat nagyon vártam, elkezdtem és csalódtam. Amikor lebújtam az elején egy falmögé, hogy akkor most kitapasztalom, hogy járőrőznek a németek, azok öt perc után fogták magukat és véletlenyszerű irányba szétsprinteltek és minden emberemet lelőtték, akik addig fedezékben voltak. Na jó, mondom, ez így már nem OK, ez így már nem Commandos.
Az FPS-es verzió kimaradt.
A negyedik kapcsán, hogy visszatérnek az első két rész játékmenetéhez ez remek hír! hajrá. De ne feledjük, hogy 2009 van és lesz vagy 2011, mire megjelenik. Azért egy Desperados2-szerű motort berakhatnának alá. Azt imádtam. Volt benne 3ps is, meg távoli, izometrikus-szerű, csak 360 fokban forgatható: http://www.youtube.com/watch?v=f70EJQdCNZ0
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]