...és aztán belenézek az olvasói értékelésekbe, aminek az átlagja jóval kevesebb, mint 7.7, és akkor egy kicsit elbizonytalanodok...
És hogy egy kis OFF is legyen:
District 9 szimplán jó film, de semmi több. Én sem igazán értek egyet az imdb-s százalékkal, de ettől függetlenül sztem egy jó film...
-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

