28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: Battlefront 2



Írd ide hozzászólásod:

mikike08
mikike08 [8]
csáó!
az a bajom h miután megcsinálom az Utapau című pályát akk kiírja a végén a statokat, rámegyek arra h done és kidob a windowsba.akinek van ötlete az pls írjon.előre is köszi

Vissza

Fórumszabályzat