A Half life-ot nem a karakter viszi el, hanem az események. Így aztán nem is igazán lehet váltatni.
Maxben több a potenciál ilyen téren.
2. Egyelőre még alig tudni valamit az egészről, várjuk ki a végét.
horrorgeeks.blogspot.com
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
horrorgeeks.blogspot.com
És mivel Maxnek pont a Ny-i éjszakák, bulettime, dualberetta, bőrkabát adta a hangulatát ezért a 'kopasz izomkolosszus brazílliai gettókban lövöldözik a dílerekre' nem más mint a név meggyalázása és a karakter kiherélése. Jogosan háborodik fel mindenki aki a régi Maxet akarja. Csinálják ezt a szart de akkor ne Max Payne 3 néven...afro