28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Avatar demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

ABal
ABal [317]
Azon kellemesen meglepődtem, hogy a 2,5 éves gépemen simán fut, de ezen felül tényleg nem ütős. Én mondjuk nem is vagyok shooter fan, de valóban valami nem klappol itt. Valahogy hiányérzete marad az embernek. Attól tartok, hogy a filmmel ugyanígy fogok járni...

The things you own end up owning you. It's only after you lose everything that you're free to do anything. Multimédiás laptopot keresek.

Vissza

Fórumszabályzat