Hát lehet egyszer majd egy próbát megér. Anno a második részhez volt csak szerencsém, szóval nem lenne dupla kiadás az első rész. Bár annyira nem értem a HD megoldás lényegét, egy ilyen játéknál úgysem a grafika számít. Csak mész-oszt-lősz
...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...