28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dome7 - a magyar net hőskora: a netkód (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Satanarchrist
Satanarchrist [15]
Én már egy idő után azzal a csipogással álmodtam. És emlékszem, csak 1 órát neteztem, mert kurva drága volt. Akkor az egy óra netezés is a megváltás volt, most meg, így korlátlan net mellett, ha tíz percre elmegy a net, már kurvaanyázok.

Vissza

Fórumszabályzat