28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dome7 - a magyar net hőskora: a netkód (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Satanarchrist
Satanarchrist [15]
Én a Sparban dolgozom, ott még ugyanazt a csipogós szart használják, szal néha hallom még azt a hangot. Nem szokott idegesíteni, nosztalgiának fasza

Vissza

Fórumszabályzat