
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Mindig csukott szemmel izgultam végig eme borzalmas betárcsázóhang utolsó másodperceit, amikor is eldőlt, hogy összejön-e a kapcsolat, vagy próbálhatom elölről a csatlakozást.
(gyakorlatilag csak e-mailezni tudtam így otthonról jó 1 éven át, vagy letölteni egy Dome-topicot, s az elolvasását már offline mód megtenni
)"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"