Nesze nekem...megvettem izibe!
Szal Divine Divintiy!
Játszik vele vki?
Kérdés:
nekem lassúnak tűnnek a karakterek animációi(főleg a futás). Ez miért? Rgo ilyen, vagy nálam van vmi összeférhetetlenség?Levettem egy kicsit a grafikai fikcsiket, de nem lett gyorsabb...Nem zavar, csak fura!Olyan mintha lassított felvétel lenne?!
Amúgy -még az elején járok- de naon bejövős a game. Mondjuk én naon komázom az efajte izometrikus megjelenítést. Viszont tényleg "szerepjátékabb", mint a Diablo. Inkább az Icewind Dalehez hasonlít
(ha muszály) és az is érződik, hogy a srácok sok C-RGG-vel nyomultak (van itt NOX, Diablo, Baldurs Gate, demég Pool Of Radiance beütés is). Szal nyomuljon vele minden ki akinek bejövősek a fenti gamék közül vmelyik! 
Invisible War Fan site: http://invitel.hu/screw