Srácok! Az a verzió ami nálam járt kipróbálásra az a multihoz steamet kért. LAN-ozni hogy lehet olyan helyen a steam segítségével ahol egyébként nincs egyik gépsem bekötve a netre?
Szóval én a LAN multipartikat megkérdőjelezném a SSFE HD-val kapcsolatban. Vagy a végleges bolti változat steamen kívül is használható lesz multiban?