28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

PanzerWolf
PanzerWolf [2139]
Lenne egy kid OFF témám.Régen meg akarom kérdezni már valahol,de eddig mindig elfelejtettem.
Pesten a Nyugati pályudvarral szemben egy kis utca elején volt egy hatalmas zenebolt/áruház.MC Music Dome néven ha jól emlékszem.Kettő szinten mindenféle zene,meg dvd.Nah olyan 8 éve kb (már pontosan nem emlékszem) elköltözött onnan.Az lenne a kérdésem,hogy nem tudja esetleg valaki hova költözött?

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

Vissza

Fórumszabályzat