28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Wotan
Wotan [1219]
Én nem értem mi bajotok a Panzers játékkal. Csak kifogások jöttek eddig szinte: ne hasonlítson a SWINE-hez, legyen körökre osztott, legyen Commandos-os stb.

Hát szerintem eleve a SWINE a legjobb 3D-s RTS, amit valaha is láttam és ezt komolyan mondom. Ráadásul ha a Panzers is szinkronizált lesz, főleg ha olyan jól mint a SWINE, akkor csak örülhetünk.
Remélem körökre osztva pedig nem lesz, mert az idő után unalmas (arra ott van a Panzer General meg a Fallout sorozat).
A Commandos hangulatához sem kell hasonlítania, hisz miért kéne más játékot idéznie, mikor a SWINE-nak van és a Panzersnek meg lesz saját önálló hangulata.

Ha pedig figyelembe vesszük, hogy mindezt honfitársainknak köszönhetjük, igazán nem lehet okunk a panaszra. Én speciel büszke vagyok rájuk, igazán nívós játékokat tálalnak elénk. A SWINE szerintem simán odaver egy rakás mostanában megjelent 3D-s RTS-t, a Warcraft 3 pedig nem is konkurencia, hiszen másról szól.

GO STORMREGION GO

"Mortui solum finem belli viderunt"

Vissza

Fórumszabályzat