28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

XboX vs. Ps2



Írd ide hozzászólásod:

Czimi
Czimi [11]
Csá
Az XBOX a király! Lazán veri a ps2-3 meg mindet! A ps-ekre már nincs olyan sok játék mint az XBOX360-ra. (a régieket nem számítva)
Az XBOX jobb grafikával, kinézettel,játékokkal és élményükkel lát el bennünket mint a ps-ek. Már kiment a divatból a ps nincs tovább jövője le fog csúszni!

AZ XBOX360 A KIRÁLY
Tibah
Tibah [2]
Alap hogy az Xbox!!!
Sokkal jobb a grafikája és a játékélménye.
Lehet hogy ps2-re kintvannak az új játékok is de olyan grafikával hogy inkább nem játszanék vele!

Az Xbox sosem megy ki a divatból!

Vissza

Fórumszabályzat