Az XBOX a király! Lazán veri a ps2-3 meg mindet! A ps-ekre már nincs olyan sok játék mint az XBOX360-ra. (a régieket nem számítva)
Az XBOX jobb grafikával, kinézettel,játékokkal és élményükkel lát el bennünket mint a ps-ek. Már kiment a divatból a ps nincs tovább jövője le fog csúszni!


AZ XBOX360 A KIRÁLY 


