28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Panzers Előzetes



Írd ide hozzászólásod:

Warhawk
Warhawk [1146]
Ebben a stádiumban van már valami sejtésetek arra, hogy kb milyen gépen fog megfelelően futni? Vagy ha nincs, akkor milyenen szeretnétek, hogy fusson?
A Surround Gaming opcióról jut eszembe, hogy ez ugye semmilyen előnyt nem fog jelenteni? Mondjuk amennyit én a Perhelia teszteredményeiből láttam, a 3 monitor támogatás előnye mellett könnyedén visszacsapna a drasztikus sebessége...
Jajtélleg, ha már ilyen technikai kérdéseket teszek fel, meg manapság úgyis menő, terveztek valami újgenerációs effektet bele? Teszem azt, bump-mapping, mindenféle shaderek, neadjisten az NV30 valami eszement DX9-evő effektjét?

Vissza

Fórumszabályzat