28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gitárosok



Írd ide hozzászólásod:

Nayrobi
Nayrobi [2883]
Bazz, idén már smst is küldeni kell? Mekkora faszság, ilyen görényeket...

PSN: nayrobi11

Shantey
Shantey [242]
Sziasztok!

Off The Against nevű zenekarom jelentkezett a Borsodi Zenei Fesztiválok beszavazós versenyére a Bandland.hu-n és minél több szavazatra van szüksége, hogy játszhasson az idei Hegyalján. Egy rémesen egyszerű regisztrációra és egy egyszeri normál díjas SMS elküldésére kérünk tehát mindenkit, aki szeretne nekünk segíteni.

http://www.bandland.hu/borsodibeszavazas

Minden nap lehet ránk szavazni egyszer, de SMS-t küldeni elég csak az első előtt.

Előre is nagyon szépen köszönjük! Az érdeklődőkkel találkozunk április 1-jén a Pogo Locoban, ahol felcsendül 3-4 új nóta is, valamint osztogatjuk a kislemezt ingyen. Részletek itt: http://i39.tinypic.com/2qcl8ug.jpg

Üdv,
-Tomi-
Off The Against
http://myspace.com/offtheagainst

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.

Vissza

Fórumszabályzat