PSN: nayrobi11
Gitárosok
De ez akkor is egy kurva nagy kamu. Az első 3 felléphet, oké, ők tuti vmi burzsuj banda lesz, ill. senki se ismeri őket, de mégis lesz 1242345345234 szavazatuk. Utána a 4. és a 200. helyezett között a zsűri választ ki 7 bandát, azok közül meg lefogadom h lesz legalább 5, akiket alapból meghívtak volt, tehát...
Tény, hogy elég olcsó húzás, de aki nem képes ennyit se kiadni, hogy másoknak segítsen, az kapja be a bal bokám (no offense!)!
Bár sokan már így is hivatkoztak a "segítenék, de nincs pénz a telómon, brühühü" szövegre ... Evvan, lenyomjuk őket akkor is!
Bár sokan már így is hivatkoztak a "segítenék, de nincs pénz a telómon, brühühü" szövegre ... Evvan, lenyomjuk őket akkor is!

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Bazz, idén már smst is küldeni kell?
Mekkora faszság, ilyen görényeket...
Mekkora faszság, ilyen görényeket...PSN: nayrobi11
Sziasztok!
Off The Against nevű zenekarom jelentkezett a Borsodi Zenei Fesztiválok beszavazós versenyére a Bandland.hu-n és minél több szavazatra van szüksége, hogy játszhasson az idei Hegyalján. Egy rémesen egyszerű regisztrációra és egy egyszeri normál díjas SMS elküldésére kérünk tehát mindenkit, aki szeretne nekünk segíteni.
http://www.bandland.hu/borsodibeszavazas
Minden nap lehet ránk szavazni egyszer, de SMS-t küldeni elég csak az első előtt.
Előre is nagyon szépen köszönjük! Az érdeklődőkkel találkozunk április 1-jén a Pogo Locoban, ahol felcsendül 3-4 új nóta is, valamint osztogatjuk a kislemezt ingyen. Részletek itt: http://i39.tinypic.com/2qcl8ug.jpg
Üdv,
-Tomi-
Off The Against
http://myspace.com/offtheagainst
Off The Against nevű zenekarom jelentkezett a Borsodi Zenei Fesztiválok beszavazós versenyére a Bandland.hu-n és minél több szavazatra van szüksége, hogy játszhasson az idei Hegyalján. Egy rémesen egyszerű regisztrációra és egy egyszeri normál díjas SMS elküldésére kérünk tehát mindenkit, aki szeretne nekünk segíteni.
http://www.bandland.hu/borsodibeszavazas
Minden nap lehet ránk szavazni egyszer, de SMS-t küldeni elég csak az első előtt.
Előre is nagyon szépen köszönjük! Az érdeklődőkkel találkozunk április 1-jén a Pogo Locoban, ahol felcsendül 3-4 új nóta is, valamint osztogatjuk a kislemezt ingyen. Részletek itt: http://i39.tinypic.com/2qcl8ug.jpg
Üdv,
-Tomi-
Off The Against
http://myspace.com/offtheagainst
A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
