28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

particio?????



Írd ide hozzászólásod:

VOid-
VOid- [1778]
Én úgy tudom ha particiót akarsz létrehozni akkor az összes adatod elveszik a vinyón
Tehát formázni kell
Javítsatok ki ha rosszul tudom

Vissza

Fórumszabályzat