28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

DarthVader
DarthVader [58]
Helloka!!

Meg tudná nekem mondani valaki, hogy a negyedik pályán a szupertankerhajón merre menjek? A fedélzeten és a hajóhídon is elintéztem mindenkit. Van egy csapóajtó a fedélzeten, ami a szellőző aknába vezet, de ott nincs semmi. És van még egy csapóajtó a helikopterleszállón,de azt sem lehet kinyitni. Talán lekellene másznom a hajóról? Meg arra lettem még figyelmes, mikor sétáltam a hajón, akkor mintha bezártak volna ajtókat. Talán valamelyik ajtót elfelejtették becsukni?

Vissza

Fórumszabályzat