28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

particio?????



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
A 2 giga csak szűkösen elég neki. Nekem Office-szal, SP1-el össz. 1.94G-t foglal úgy, hogy a page file külön meghajtón van és a hibernálást kikapcsoltam.
Helyet lehet spórolni pl. a renszervisszaállító kikapcsolásával(vagy legalább a részére foglalt hely csökkentésével).

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat