28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Horror ill. parás filmek



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Survival of the Dead

Nagyon felemás érzéseim voltak a film után, igazából elég nehéz pár szót írni róla, pedig még vasárnap este néztem. Ahogy az utóbbi 2 rész, ez szintúgy nyomába sem ér az első 3 résznek, a Holtak napjával bezárólag (ami részemről a csúcspontja volt a "sorozatnak"). A társadalomkritika részével nem lehet mellé nyúlni nagyon, jó-jó amit mond, bár szerintem 3 fimben arról is minden elmondott, ami ugyan úgy érvényes ma is mint akár 68'ban... viszont a belelopott humor miatt már önmaga paródiájává válik az egész film, tehát szimpla zombifilmként sem áll úgy helyt mint eddig. Ugyanakkor valamivel mégis jobb mint a Holtak földje illetve naplója...
Szóval nem azt mondom, hogy nem érdemes megnézni, de nem kell csodát várni.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat