
Naaaagyon nehez lesz

"A világ egy szeszélyes hely,az emberek pedig alapvetően rosszak. Minden jó dolgot értékelni kell."
Fórum » Nem számítástechnikai témák


"A világ egy szeszélyes hely,az emberek pedig alapvetően rosszak. Minden jó dolgot értékelni kell."