De nyugi, nem támadás volt, amit írtam, csak jeleztem, hogy szerintem sem szabad ilyen filmeket így megnézni. Én sem örülök, hogy még több, mint egy hónapot kell rá várni, és szívből remélem, hogy lesz belőle addig R5 verzió, mert akkor inkább letöltöm, és nem fizetek érte, ha már annyira nem képesek, hogy időben szállítsák a filmeket. (Ugye ilyenkor felmerül a kérdés, hogy ki van kiért...)