28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Azért az AVP2, mint a világ egyik legszarabb filmje, más tészta.

De nyugi, nem támadás volt, amit írtam, csak jeleztem, hogy szerintem sem szabad ilyen filmeket így megnézni. Én sem örülök, hogy még több, mint egy hónapot kell rá várni, és szívből remélem, hogy lesz belőle addig R5 verzió, mert akkor inkább letöltöm, és nem fizetek érte, ha már annyira nem képesek, hogy időben szállítsák a filmeket. (Ugye ilyenkor felmerül a kérdés, hogy ki van kiért...)
Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Ugyanez a vita ment le az AVP 2 topicban, amikor elsőként megnéztem kamerás verzióban. És 3 éve igazam lett.

horrorgeeks.blogspot.com

Dealer
Dealer [7500]
Egyetértek.

És - bár nyilván az én számból hiteltelen, de - McCl@ne teljesen igazat mond, egy filmnél, legyen az bármilyen film, rengeteget számít a minőség az első megtekintéskor. Nem csak akkor, ha látványfilm, és csak a mozi/HD hozza ki az igazi ízét, hanem egy közönséges filmnél is, amiben egy trükk sincsen mondjuk. Éppen ezért én sem adok ezekre a véleményekre. Ha legalább egy R5 verzióról lenne szó, mint A szupercsapat esetében (ami egyébként szép nagy darab szar lett), azt mondom, oké, ott már nincs akkora különbség, de a sample képek alapján a jelenleg elérhető Predators verziók nem alkalmasak emberi fogyasztásra.
Razor03
Razor03 [14703]
Áhhh ezt a filmet csak moziban szabad megnézni!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat