28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Igen, hál istennek bejött a COD profil, meglátszik a játékosok átlag életkorán... -.-

Érdekes, hol van a NO SPANCAMP szerverszabály, és hol vannak az admindok?

Most nem fogok problémákat sorolni, de egyet kiemelek: A támogatás TELJES hiánya. Nem is tudom miért haldoklik a játék már!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

davkar9
davkar9 [11521]
Én úgy tudom te még mindig nem vetted meg azt a konzolfos BC2-t... A játékkal semmi baj, ha sikerül jó szervert találni akkor lealáz minden multis fps-t, csak hát pl hc-n minden kis fasz reconnal nyomul, folyamatosan a spawnpointot támadják (támadóként nem támadnak), conquestben betörnek a bázisra a helikopterért ilyenek. Szóval a BC2 egyedüli problémája a játékosok. Ennyi. Persze azért egy spawnprotection vagy valami területi korlátozás kellene (azok a feketített részek).
LordMatteo
LordMatteo [29426]
Kezdésnek linkelném a nálunk megjelent cikket

Én a BC2 után nem várok már semmi jót.

Ha akarnának, tudnának a Bf2-höz hasonló játékot készíteni, ami azt jelentené, hogy 3-4-5 évente adhatnának el játékot. Mint láthatjuk, tudnak konzolfost is csinálni, mint a BC2, amikből évente adhatnak el, nem kérdéses milyen lesz a Bf3...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat