28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Ne is mondd, én 5 éven át oda jártam moziba, és olyan filmeket nem vetítettek, mint a Star Trek vagy a The Curious Case of Benjamin Button. Csak úgy, mert ők úgy gondolták. De nem játszották az Australia és, ha jól emlékszem, az Inglourious Basterds című jelentéktelen kis alkotásokat sem...

Érdemes lenne tőlük megkérdezni, hogy ezeket a dolgokat mégis hogy képzelik.
Bengal
Bengal [195]
Lehidalok a cinemacity-től. Képesek voltak megcsinálni a Zöld Zóna (amit végül nem bántam meg, hogy nem moziban néztem meg) és a Szupercsapat után, hogy a Ragadozók-at sem játsszák Veszprémben Csak tudnám mire vélni ezt a dagadó diszkriminációt Veszprémmel kapcsolatban. Szívás

Vissza

Fórumszabályzat