28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Dark Descent demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

TcG|Rommel|Hun
TcG|Rommel|Hun [10536]
Nekem kicsit Thief III feelingem volt a videó után, nagyon emlékeztetett a harmadik rész őrültek házás küldijére. Nem szeretem a horrorokat, de ez felkeltette az érdeklődésem!

Vissza

Fórumszabályzat