28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FIFA 11 - demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Gump
Gump [5430]
Bizonyos visszajátszásoknál ott van a fű is.
Amúgy végre tényleg van változás, kisebb (olykor nagyobb) változtatásokkal kb. egy évtizede ugyanazt kaptuk, de ez most tényleg sokkal jobb.
KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
A demó alapján a játékra idén nem lehet panasz. Sem grafikailag, sem játékmenetileg, bár a 360 dribblinget még nem találtam, és a kiosztás furcsa a PES után. Amúgy remélem most már tartják ezt a dolgot, hogy FIFA 11 PC = FIFA 10 Konzol, FIFA 12 = FIFA 11 Konzol, und so weiter... Ezzel még meg is elégednék, csak nehogy az legyen, hogy idén megkaptuk a FIFA 10-et, aztán jövőre ugyan ez, csak frissítik a rostereket... -.-

Az egyetlen dolog amibe bele fogok kötni: HOL A FŰ?!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Vissza

Fórumszabályzat