Fogalmam nincs de nálam is.Nvidia driver a lehető legfrissebb mindig a gyártó oldaláról, a win7em is naprakész bőven, és a többi újabb játék is hasít maxon reccenés nélkül.Maffia 2ő is, bármelyik
Szóval nem tudom, de én pl csináltam egy olyat hogy az nvidia vezérlőpultjából levettem a quality-t performance-re, és akkor jó volt
Ez a demo sztem tényleg csak egy mutató darab, szerény véleményem szerint pedig egy konzolról árportolt szar.de az tény hogy a teljes kurva jó lesz, remélhetőleg hibák nélkül
juventushungary.hu