
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Horror ill. parás filmek
Mi nem tetszett rajta? Mi szintén így haverokkal néztük kivetítőn és dőltünk a röhögéstől. Jó lett volna halloweenkor tényleg megnézni 1-2 ilyen filmet, lehet ma bepótolom, tegnap csak egy kis Jackson féle thrillerre jutott időm 

Hát az pont nem jött be annyira
Változó volt a létszám, de olyan 30an is voltunk féltávon, és tényleg nagy volt a hangulat. A démonokról azt kell tudni, hogy embereket bezárnak egy moziba és jönnek a démonok. Na már most, mi is be voltunk zárva egy lightosabb moziba...
Az utolsó 2filmről viszont többen is elmenetek. De a Mártírok amúgy is embert próbálóan kemény film, az utolsó meg ritka szar volt, azzal tette próbára a nézőket.
De egyébként teljesen ingyenes és nyitott dolog, és lesz jövőre is. Egyébként én is csak múlthéten szereztem róla tudomást, de szerencsére nincs messze így kocsival simán át tudtunk ugrani.
Változó volt a létszám, de olyan 30an is voltunk féltávon, és tényleg nagy volt a hangulat. A démonokról azt kell tudni, hogy embereket bezárnak egy moziba és jönnek a démonok. Na már most, mi is be voltunk zárva egy lightosabb moziba...
Az utolsó 2filmről viszont többen is elmenetek. De a Mártírok amúgy is embert próbálóan kemény film, az utolsó meg ritka szar volt, azzal tette próbára a nézőket.
De egyébként teljesen ingyenes és nyitott dolog, és lesz jövőre is. Egyébként én is csak múlthéten szereztem róla tudomást, de szerencsére nincs messze így kocsival simán át tudtunk ugrani.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Bárányok harapnak
Az hatalmas. Klassz lehetett egyébként, hányan voltatok? Egy ilyet felénk is rendezhetne valaki.
Az hatalmas. Klassz lehetett egyébként, hányan voltatok? Egy ilyet felénk is rendezhetne valaki.Nagyon jól sikerült Halloweenen vagyok túl. Egy 6. alkalommal megrendezett Horror maratonon volt szerencsém első ízben részt venni, Rákóczifalván. Nagy vásznon este 6tól reggel 6ig, 6 db filmet néztünk meg
A műsor:
18.00 Halloween (Carpenter 1978
20.00 Psycho (Hitchcock)
22.00 Démonok
00.00 Közönségszavazás alapján: Bárányok Harapnak
02.00 Mártírok
04.00 Vérszomjas idegenek (Evil Aliens)
Mivel nekem a Halloween a kedvenc horrorom, ez volt a legnagyobb élmény.
A Démonokat először láttam, de a fantasztikus szinkron nagyon megdobta, iszonyat jó hangulat volt a teremben a film alatt
A Mártírokat pedig én az évtized horrorjának tartom, újfent nagyon hatásos volt ilyen körülmények között.
A műsor:
18.00 Halloween (Carpenter 1978
20.00 Psycho (Hitchcock)
22.00 Démonok
00.00 Közönségszavazás alapján: Bárányok Harapnak
02.00 Mártírok
04.00 Vérszomjas idegenek (Evil Aliens)
Mivel nekem a Halloween a kedvenc horrorom, ez volt a legnagyobb élmény.
A Démonokat először láttam, de a fantasztikus szinkron nagyon megdobta, iszonyat jó hangulat volt a teremben a film alatt
A Mártírokat pedig én az évtized horrorjának tartom, újfent nagyon hatásos volt ilyen körülmények között.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]