28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Logitech - érkezik a napelemes billentyűzet (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Ja, a lényeg lemaradt: az A4Tech 7000 volt, a Logitech 25000.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Azért a Logitech cuccok esetében tényleg nagyon sokat számít a név...nekem van egy A4Tech X7 BF750-es egerem, meg egy Logitech G9-es, utóbbit 5 percig használtam, annyira ugyanolyan, mint emez, csak más a formája...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

gothmog
gothmog [5162]
A Logitech és a "vacak" kifejezés párosítása megmosolyogtatott kissé...
(Még akkor is, ha a jelzett probléma valóban fennállhat)

Endure. In enduring, grow strong.

Ryland
Ryland [186]
Azt elfelejtik,hogy valószínű ez a mini reciever se fog menni USB-hubban mint az összes többi 2,4 GHz-es wireless vackuk.Kicsit idegesítő

Who is General Failure, and why is he reading my drive?

Vissza

Fórumszabályzat