28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gyorsasági motoros világbajnokság (125-250-MotoGP)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Egyetértek, sajnos szerintem sincs túl sok esélye egyik Moto kategóriában sem újabb szerződésre. A 125-ösök és a MotoGP nyilván szóba sem jöhet, de a Moto2-ben sincs már hely komoly csapatban, a 40. helyért pedig nem hiszem, hogy nagy kedve lenne küzdeni. Esetleg szóba jöhet még Superbike VB. Vagy akkor game over? Remélem, nem.
ufodani
ufodani [17764]
Ez remek.. Akkor itt a vége Talma Moto osztályú pályafutásának, legalábbis 2011-re. Ha jól emléxem, 2 hete péntekig lehetett leadni a nevezéseket ill lehetett szerződni. Egy esélye maradt, h mivel a csapata visszalépett, talán egy új team indulhat. De persze az sem biztos, h Talmával szerződnének hisz neki még komoly szponzora sincs. A másik pedig, a lehetséges új mennyire lehet ütőképes, érdemes e harcolni majd a leendő mondjuk 20. helyért.
Szal vsz jövőre nem látjuk, legalábbis nem a Moto kategóriákban.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

bodajoci
bodajoci [4958]
Talma motor nélkül maradt

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Vissza

Fórumszabályzat