28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - single trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
egy négy éve középkategóriás konfigként vásárolt gépen tökéletesen megy a BC2 max grafikán, 1680x1050-ben, DX9 módban. nemhiszem, hogy ez erőmű lenne
munszu
munszu [574]
Hát én nem várok sokat tőle...
Az egy dolog hogy Battle Field a neve,de az még nem jelenti azt hogy jó is.
A BC2 is elmegy kategóriába tartozik, szép szép, és méghozzá atom erőmű is kell neki...
Inkább gyúrjanak arra hogy élvezetes legyen, mert BC2-őt is hamar meguntam.

Vissza

Fórumszabályzat