28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rage - új trailer (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

_Sun_
_Sun_ [827]
Nekem nagyon Quake érzésem volt a video alatt. A játékos ordításai ha eltalálják, a pálya színei a belső tereken... Be is rakhattak volna egy Q3 pro-t játszani, nem egy fejlesztőt a kávé szünetben.
A grafik nekem tetszik. Az árnyékok szinte tökéletesek és a távoli dolgok nagyon jól néznek ki, nincs "tapétázás" effektus. Közelebb kicsitt mosott, a megatexture gondolom zabálja a helyet és a 360 miatt már így is le le vágva a jéték nagyobb része. Remélem azért PC-n majd nem egy korongot találunk csak a dobozban, és csak azért ezzel a változattal demóznak, hogy a konzolosokat ne érje csalódás megjelenés után, hogy nem úgy néz ki mint az előzetesekbe.
Kaphatnának a csonkításért cserébe valamit a PC-sek na.

Gaming is about killing time, not killing people

Vissza

Fórumszabályzat