A grafik nekem tetszik. Az árnyékok szinte tökéletesek és a távoli dolgok nagyon jól néznek ki, nincs "tapétázás" effektus. Közelebb kicsitt mosott, a megatexture gondolom zabálja a helyet és a 360 miatt már így is le le vágva a jéték nagyobb része. Remélem azért PC-n majd nem egy korongot találunk csak a dobozban, és csak azért ezzel a változattal demóznak, hogy a konzolosokat ne érje csalódás megjelenés után, hogy nem úgy néz ki mint az előzetesekbe.
Kaphatnának a csonkításért cserébe valamit a PC-sek na.

Gaming is about killing time, not killing people
