28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Zoo_Lee
Zoo_Lee [408]
Egyetértek az előttem hozzászólóval. Ha pusztán azt vesszük, hogy a 45 gb blu-ray lemezen a játékok még mindig nem foglalnak el többet a rendelkezésre álló hely negyedénél, illetve hogy a grafikai fejlődés az egyes játékoknál még mindig folyamatos, képtelenségnek tartanám, hogy bármi is készülne a Sonynál. Minek készítenének új nagykonzolt, ha még a jelenlegit sem használták ki teljesen? Ráadásul a Sony kimondottan a Move támogatására állt rá, legfeljebb azt fejlesztik majd tovább, de nem hiszem, hogy egy vadiúj mozgásérzékelős cuccba energiát és pénzt fognak beleölni.

Eladó G-Vírust vagy Progenitor vírust keresek saját felhasználás céljából.

Vissza

Fórumszabályzat