28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 2012-ben? (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Megemlithetjuk azt az aprosagot is, hogy PS2bol is hatalmas mennyisegek fogynak meg mindig, az a konzol se tunt el a sulyesztoben, tenyleg nincs okuk kapkodni az uj geppel. Az MS sem teszi ebben biztos vagyok.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat