Hát...Ez is csak egy jóindulatú közepes.Egyszer nem ijedtem meg a film alatt.Egyedül, sötét szoba, de nem.Nem rossz film alapjában véve, és ráadásul nem is happy end ami plusz pont, de kevés...
10/5
juventushungary.hu
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
juventushungary.hu