28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need for Speed The Run videók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Need For Speed: Modern Warfare
lemon1975
lemon1975 [8]
Hát én nem tudom ki, hogy van vele, de eddig egész érdekelt a játék viszont ez a gameplay video nálam kiverte a biztosítékot. OK, hogy arcade, de azért ez már túlzás. Lentről csak ezért szerződtetett tűzmágusok esetleg ostromgépek hajigálnak tűzlabdákat (!) vagymi... Ezek aztán lavinákat indítanak meg a versenyzők felé amikbe amúgy simán bele lehet hajtani mert semmiféle hatással nincsenek a száguldó autókra. Még pár koppanás sincs úgy hajt át a lezúduló lavinán. Őszintén, 12 éves kor felett van ember aki nem röhögi ki ezt a pályát legalábbis?!

Vissza

Fórumszabályzat