28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need for Speed The Run videók (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

rootshaper
rootshaper [1614]
"Lentről csak ezért szerződtetett tűzmágusok esetleg ostromgépek hajigálnak tűzlabdákat (!) vagymi..."

igen, nyilván

ha kicsit jobban odafigyelnél, láthatnád, hogy ki van rakva tábla, hogy az út le van zárva mert BLASTING - azaz robbantás, esetünkben - van folyamatban. a lerakódó nagy mennyiségű havat inkább leágyúzzák, mintsem hogy kiszámíthatatlanul induljon meg. csak kicsit kellett volna elgondolkoznod, mielőtt hülyeséget írsz.

Vissza

Fórumszabályzat