igen, nyilván
ha kicsit jobban odafigyelnél, láthatnád, hogy ki van rakva tábla, hogy az út le van zárva mert BLASTING - azaz robbantás, esetünkben - van folyamatban. a lerakódó nagy mennyiségű havat inkább leágyúzzák, mintsem hogy kiszámíthatatlanul induljon meg. csak kicsit kellett volna elgondolkoznod, mielőtt hülyeséget írsz.