28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo 3 - minden platformra! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Genesis033
Genesis033 [27]
Na, ez most 2 dolgot jelenthet.

1, Konzolon az irányítás miatt befuccsol, mint a Sacred 2.
2, Buta lesz, mint Dungeon Siege 3.

Én nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen játékot, ahol az ember legalább 20 gombot használ, hogy lehet normálisan megcsinálni konzolra. Szerintem sehogy. Az egeres irányítás már megoldhatatlan, ami az ilyen játékok lelke. No de ne legyen igazam. Az meg pofátlanság, hogy 15 rugót kérnek érte, ha azt el lehet hinni a boltoknak. Más normális játék sokszor 8000-ért jön a boltokba megjelenéskor. Aztán remélem ez is tele lesz DLC-kel, csak hogy még 20 rugót lehúzzanak az embertől. Ez a mai játékfejlesztés már csak a pénzről szól, nem a játékról. Én már nem várom annyira, inkább megveszem a Torchlight 2-t, meg a Grim Dawn-t, ami együtt lesz kb. 8000 Ft, és a Grim Dawn grafikailag és játékelemileg is le fogja hagyni a Diablo-t. (csak rövidebb lesz)

Vissza

Fórumszabályzat