Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Diablo 3 - minden platformra! (Hírek)
Na pont ezért mondom, hogy vagy le lesz butítva, vagy konzol port nem lesz jó. Ez nem az a játék, amit könnyű portolni. Nem véletlen kell konzolon az ilyen kaszabolós játékokban ezer kombót megjegyezni. PC-n meg lehetne oldani ezeket 1-1 gombnyomással. No de ne legyen igazam.
Jó az nagyon! De egyértelmű, hogy nem mindig mindenhez. Ehhez pl el tudom képzelni, max a teleporthoz meg pl a barbár leaphez nem. Ott azért mégis csak jó a pontos célpont, minden mást megoldhatatlanak gondolok.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
De ha már PC, akkor minek kontroller?
If I look back I am lost
én kimondottan örülök neki, csak nehogy az legyen, mint a Mass Effect 2 PC verziójával... alig vártam, hogy beülhessek a TV elé és kezembe kapva a kontrollert, végignyomjam a játékot egyhelyben, de mint kiderült, az egész játék tökmás, mint a konzolos verzió, így csak egy béna garázs megoldással lehetett volna kontrollerrel játszani, az meg borzalmas volt... reméljük itt lesz olyan opció majd, hogy könnyen lehessen váltani a kontrolleres irányításra a PC verziónál is.
Néhány bétázó meghackelte a cuccot, hogy nyomhassák XBOX360 kontrollerrel, állítólag sokkal könnyebb vele a mozgás, és összességében a játék is, csak ugye nem működött tökéletesen, mert hát mégiscsak egy garázsmegoldás volt!
Szóval maximálisan megvan a létjogosultsága konzolon is a játéknak, és nem is bánom, ha kiadják, csak ne menjen a PC-s rovására (bár miért menne?)!
Szóval maximálisan megvan a létjogosultsága konzolon is a játéknak, és nem is bánom, ha kiadják, csak ne menjen a PC-s rovására (bár miért menne?)!
Respect is not given. It's taken.
őőő... 20 gomb a Diablóhoz?
nem sok az egy icipicit? egyik analóggal nézel, másikkal mész. a skillbar 4 elemből áll, tehát d-pad tökéletesen lefedi. aztán még ott a négy szinesgomb amiknek nemtudom a nevét, meg a két ravasz és a két hátsógomb a ravaszok felett. szerintem még sok is a Diablóhoz
amúgy szíved joga Torchlight 2-t meg GrimDawn-t vásárolni, csak aztán nehogy rosszul érezd magad, hogy míg minden haverod a Diablo 3-at tolja (a Hangulat, a nagybetűs Blizzard Hangulat csodákra képes) te magányosan nyomod az ördögszekerek közepette a két említett játékkal. nekem mindegy, tényleg, de ne temessük már előre, jó?
nem sok az egy icipicit? egyik analóggal nézel, másikkal mész. a skillbar 4 elemből áll, tehát d-pad tökéletesen lefedi. aztán még ott a négy szinesgomb amiknek nemtudom a nevét, meg a két ravasz és a két hátsógomb a ravaszok felett. szerintem még sok is a Diablóhoz
amúgy szíved joga Torchlight 2-t meg GrimDawn-t vásárolni, csak aztán nehogy rosszul érezd magad, hogy míg minden haverod a Diablo 3-at tolja (a Hangulat, a nagybetűs Blizzard Hangulat csodákra képes) te magányosan nyomod az ördögszekerek közepette a két említett játékkal. nekem mindegy, tényleg, de ne temessük már előre, jó?

Na, ez most 2 dolgot jelenthet.
1, Konzolon az irányítás miatt befuccsol, mint a Sacred 2.
2, Buta lesz, mint Dungeon Siege 3.
Én nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen játékot, ahol az ember legalább 20 gombot használ, hogy lehet normálisan megcsinálni konzolra. Szerintem sehogy. Az egeres irányítás már megoldhatatlan, ami az ilyen játékok lelke. No de ne legyen igazam. Az meg pofátlanság, hogy 15 rugót kérnek érte, ha azt el lehet hinni a boltoknak. Más normális játék sokszor 8000-ért jön a boltokba megjelenéskor. Aztán remélem ez is tele lesz DLC-kel, csak hogy még 20 rugót lehúzzanak az embertől. Ez a mai játékfejlesztés már csak a pénzről szól, nem a játékról. Én már nem várom annyira, inkább megveszem a Torchlight 2-t, meg a Grim Dawn-t, ami együtt lesz kb. 8000 Ft, és a Grim Dawn grafikailag és játékelemileg is le fogja hagyni a Diablo-t. (csak rövidebb lesz)
1, Konzolon az irányítás miatt befuccsol, mint a Sacred 2.
2, Buta lesz, mint Dungeon Siege 3.
Én nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen játékot, ahol az ember legalább 20 gombot használ, hogy lehet normálisan megcsinálni konzolra. Szerintem sehogy. Az egeres irányítás már megoldhatatlan, ami az ilyen játékok lelke. No de ne legyen igazam. Az meg pofátlanság, hogy 15 rugót kérnek érte, ha azt el lehet hinni a boltoknak. Más normális játék sokszor 8000-ért jön a boltokba megjelenéskor. Aztán remélem ez is tele lesz DLC-kel, csak hogy még 20 rugót lehúzzanak az embertől. Ez a mai játékfejlesztés már csak a pénzről szól, nem a játékról. Én már nem várom annyira, inkább megveszem a Torchlight 2-t, meg a Grim Dawn-t, ami együtt lesz kb. 8000 Ft, és a Grim Dawn grafikailag és játékelemileg is le fogja hagyni a Diablo-t. (csak rövidebb lesz)
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:43
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2568]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
