A nehézsége/szadizmusa nem zavar (bár vszg. szentségelnék ezerrel és jó néhányszor félbehagynám az idegtől). Pont ez lenne benne a különleges.
Az extrém kihívás faktor. És az elégedettség, ha végül sikerül elsajátítanod a játék "gondolkodásmódját", kitapasztalod, és utána egészen más élmény már végigmenni rajta.
Endure. In enduring, grow strong.
