Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Diablo 3 - minden platformra! (Hírek)
Ha ramcelosztal, amikor konzol fanatikust mondtal, akkor csak kozlom hogy egyaltalan nem vagyok az. Sot, en mindig a PCt vedem, de halalnak van penze mindig fejlesztgetni, boxert egyszer fizetttem, jatekokat meg halali olcson megveszek, igy nem kell aggodnom mindig azert hogy, "uristen, most el fog futni vagy nem?!!" Ha gazdag lennek biztos vennek egy, i7 procit meg hozza valami rohadt jo konfigot, de nem vagyok
Nézd Root az igazat megvallva azért akartam én is inkább PS3-at, mert a Sony konzoljára több a húzócím: Uncharted, Infamous, Killzone, Resistance, Littlebigplanet a könnyedebb szórakozást kedvelőknek.
Ezzel szemben a Microsoft konzolja tényleg kevesebb címet mutat fel, és azok nagy többségében jönnek PC-re is.
Technikai oldalról nézve viszont megszűnik egyfajta kötöttség. Nincs az a problémázás, hogy mennyire fut el egy játék a gépen, vagy ha nem fut el akkor mikor és mennyiért szerezzen be az ember alkatrész.
Én az asztali gépemen egy évvel ezelőtt még kényelmesen futtattam bármilyen játékot, egyedül a processzor és a videó kártya az, ami miatt néha egy-egy játék látványán meg kellett alkudnom. Ma viszont egy L.A. Noire futtatásához bizony bele kéne nyúlnom a zsebembe egy négymagos prociért, egy új videókártyáért és erre még pluszba nyugodtan rá lehet csapni egy alaplapot is, mert ugyebár az sem az új processzorhoz van kitalálva.
Végösszegben pedig az egyszerű vásárló kényelmesen megkörnyékezi az X360 árát.
Ne érts félre Root nem vagyok egy elvakult konzolfanatikus...láttam már párat és védtem már a PC-t és főleg a flexibilitását pár ilyen emberre szemben. Ám mikor az ember egyszer rászánja magát egy konzol vásárlására egyből észreveszi az előnyöket.
Ezzel szemben a Microsoft konzolja tényleg kevesebb címet mutat fel, és azok nagy többségében jönnek PC-re is.
Technikai oldalról nézve viszont megszűnik egyfajta kötöttség. Nincs az a problémázás, hogy mennyire fut el egy játék a gépen, vagy ha nem fut el akkor mikor és mennyiért szerezzen be az ember alkatrész.
Én az asztali gépemen egy évvel ezelőtt még kényelmesen futtattam bármilyen játékot, egyedül a processzor és a videó kártya az, ami miatt néha egy-egy játék látványán meg kellett alkudnom. Ma viszont egy L.A. Noire futtatásához bizony bele kéne nyúlnom a zsebembe egy négymagos prociért, egy új videókártyáért és erre még pluszba nyugodtan rá lehet csapni egy alaplapot is, mert ugyebár az sem az új processzorhoz van kitalálva.
Végösszegben pedig az egyszerű vásárló kényelmesen megkörnyékezi az X360 árát.
Ne érts félre Root nem vagyok egy elvakult konzolfanatikus...láttam már párat és védtem már a PC-t és főleg a flexibilitását pár ilyen emberre szemben. Ám mikor az ember egyszer rászánja magát egy konzol vásárlására egyből észreveszi az előnyöket.
vegyen a fene konzolt 2-3 nagyobb, exkluzív cím miatt. én így vagyok most ezzel és ezt az álláspontomat erősíti az is, hogy nemsokára lesz Kinect pc-re. az volt az egyetlen olyan húzóerő, ami elgondolkodtatott, hogy jó lenne egy doboz a házba, de a fenének kell már így, tényleg. Pc okosabb, szebb, jobb, nekem tökéletes 

@Genesis033: Mert azert kombo, a kombo, hogy megtanuld, es neha sikerul neha nem. Peldaul, milyen rossz lenne mar a tekken, hogyha minden szuper-durva-lehetetlen nehez kombot, megcsinalnal egy gombnyomasra??
Es az is egy jo pont, amit Gustyx mondott.
@Rootshaper: Akkor miert nem veszel egy konzolt?
Es most hogy mondod, igy kontrollerel nem is lehet annyira rossz a diablo 3.
@GustyX: Szerintem, a targy pakolgatast ugy lehetne megoldani a legjobban konzolon, hogy amikor megnyitod az inventorydat, egy eger szeruseg elo bukkana. Es az egyik joy val iranyitanad, mint PCn.
Es az is egy jo pont, amit Gustyx mondott.
@Rootshaper: Akkor miert nem veszel egy konzolt?
Es most hogy mondod, igy kontrollerel nem is lehet annyira rossz a diablo 3.
@GustyX: Szerintem, a targy pakolgatast ugy lehetne megoldani a legjobban konzolon, hogy amikor megnyitod az inventorydat, egy eger szeruseg elo bukkana. Es az egyik joy val iranyitanad, mint PCn.
Na pont ezért mondom, hogy vagy le lesz butítva, vagy konzol port nem lesz jó. Ez nem az a játék, amit könnyű portolni. Nem véletlen kell konzolon az ilyen kaszabolós játékokban ezer kombót megjegyezni. PC-n meg lehetne oldani ezeket 1-1 gombnyomással. No de ne legyen igazam.
Jó az nagyon! De egyértelmű, hogy nem mindig mindenhez. Ehhez pl el tudom képzelni, max a teleporthoz meg pl a barbár leaphez nem. Ott azért mégis csak jó a pontos célpont, minden mást megoldhatatlanak gondolok.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
De ha már PC, akkor minek kontroller?
If I look back I am lost
én kimondottan örülök neki, csak nehogy az legyen, mint a Mass Effect 2 PC verziójával... alig vártam, hogy beülhessek a TV elé és kezembe kapva a kontrollert, végignyomjam a játékot egyhelyben, de mint kiderült, az egész játék tökmás, mint a konzolos verzió, így csak egy béna garázs megoldással lehetett volna kontrollerrel játszani, az meg borzalmas volt... reméljük itt lesz olyan opció majd, hogy könnyen lehessen váltani a kontrolleres irányításra a PC verziónál is.
Néhány bétázó meghackelte a cuccot, hogy nyomhassák XBOX360 kontrollerrel, állítólag sokkal könnyebb vele a mozgás, és összességében a játék is, csak ugye nem működött tökéletesen, mert hát mégiscsak egy garázsmegoldás volt!
Szóval maximálisan megvan a létjogosultsága konzolon is a játéknak, és nem is bánom, ha kiadják, csak ne menjen a PC-s rovására (bár miért menne?)!
Szóval maximálisan megvan a létjogosultsága konzolon is a játéknak, és nem is bánom, ha kiadják, csak ne menjen a PC-s rovására (bár miért menne?)!
Respect is not given. It's taken.
őőő... 20 gomb a Diablóhoz?
nem sok az egy icipicit? egyik analóggal nézel, másikkal mész. a skillbar 4 elemből áll, tehát d-pad tökéletesen lefedi. aztán még ott a négy szinesgomb amiknek nemtudom a nevét, meg a két ravasz és a két hátsógomb a ravaszok felett. szerintem még sok is a Diablóhoz
amúgy szíved joga Torchlight 2-t meg GrimDawn-t vásárolni, csak aztán nehogy rosszul érezd magad, hogy míg minden haverod a Diablo 3-at tolja (a Hangulat, a nagybetűs Blizzard Hangulat csodákra képes) te magányosan nyomod az ördögszekerek közepette a két említett játékkal. nekem mindegy, tényleg, de ne temessük már előre, jó?
nem sok az egy icipicit? egyik analóggal nézel, másikkal mész. a skillbar 4 elemből áll, tehát d-pad tökéletesen lefedi. aztán még ott a négy szinesgomb amiknek nemtudom a nevét, meg a két ravasz és a két hátsógomb a ravaszok felett. szerintem még sok is a Diablóhoz
amúgy szíved joga Torchlight 2-t meg GrimDawn-t vásárolni, csak aztán nehogy rosszul érezd magad, hogy míg minden haverod a Diablo 3-at tolja (a Hangulat, a nagybetűs Blizzard Hangulat csodákra képes) te magányosan nyomod az ördögszekerek közepette a két említett játékkal. nekem mindegy, tényleg, de ne temessük már előre, jó?

Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:43
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2568]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
