28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Jövő héten meg fog jelenni egy DLC The Lost Arcihve néven. A jó hír, hogy az egyszemélyes módot bővíti, a talán kevésbé jó, hogy az Animusban játszódik, Subject 16 főszereplésével. A történet szempontjából még érdekes is lehet, a játékmenet szempontjából viszont már nem annyira. Egyébként egyelőre csak Xbox360-ra érkezik, a többi platform esetén a megjelenési dátum még kérdéses.

Vissza

Fórumszabályzat