28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Ááá, erre találták ki az éjszakát. Na de akkor mennyire fog örülni, amikor kelleni fog még egy gép még egy Diablo III példánnyal, és kötelező lesz coopozni, szigorúan különböző nemű, azonos típusú karakterekkel...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

gothmog
gothmog [5162]
Remélem, akkor is ugyanígy örülsz majd, ha nem tudsz odaülni a gép elé, mert ő fog ott állandóan diablózni...

Endure. In enduring, grow strong.

rootshaper
rootshaper [1614]
nekem asszony kattant rá a béta alkalmával, tök jó volt látni az örömöt az ő arcán is, hogy végre megjelenési dátumot kapott a játék
gothmog
gothmog [5162]
Nekem május 9., az is közel van. Húgomnak viszont telibe névnapra (Zsófia)! Sajnos szereti is (az első két résszel is nagyon sokat játszott anno), úgyhogy kénytelen leszek megengedni, hogy játsszon vele.

Endure. In enduring, grow strong.

stero
stero [772]
Szülinapi ajándék magamnak (május 18 ) !!!

Vissza

Fórumszabályzat