28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Diablo III - megjelenés? megjelenés! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

xyzw
xyzw [762]
http://us.battle.net/support/en/article/diablo-iii-system-requirements
valko1997
valko1997 [5]
van valami konkrétum a gépigényről?aki tudja írja meg pls

Vissza

Fórumszabályzat