28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Xbox 360 - kiegészítők - tuning - hozzávalók - egyebek



Írd ide hozzászólásod:

vanhelzing
vanhelzing [141]
Hát ha boot lemezzel nem emgy akkor sok választásod nincs csak új flash vagy rgh

Conquering others is strength, conquering yourself is true power.

Yuri88
Yuri88 [1]
Helló mindenkinek! Szeretnék segitséget kérni. Olyan kérdésem lenne hogy az "új" Slim gépekkel már nem lehet megcsinálni a boot lemezes írott játékok inditását? Megcsináltam kétrétegű plusszos lemezre az inditó lemezt és a játékot is, de nem működött. Ezután elkértem egy ismerősöm boot lemezét és itorr játékát de azzal sem ment, ugyanaz történt mindkét esetben, csak az xbox logó jött be. Esetleg tud valaki segiteni hogy mit lehetne csinálni? Mármint leszámitva a flashelét.

Vissza

Fórumszabályzat